Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobili studenta. Kto ich rozpoznaje?

Utworzony przez Franek, 29 października 2014 r. o 11:20 Powrót do artykułu
ed
ciapactwo... dokladnie :( pełno w lublinie arabusów, którzy gapią się non stoper na laski i zachowują jak debile;s paranoja
dokładnie do mnie w creamie podszedł arab i wyraziłam się jasno ze nie mam ochoty na konwersacje i inne konwenanse Pan nie rozumial..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy habibow ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni obaj są w związku???? Jakoś tak dziwnie podejrzanie mi wyglądają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazac arabom wjazdu do polski i zamknac meczety. Precz z falszywa religia jaka jest islam. A polskie dziewczyyny to teraz jakiws qwy daja brudasom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale frajery ! Nic nie wiecie co tam sie stalo ! Wezcie zamknijcie sie! Z was tylko sie smiac ! To sa chlopaki i to normalne ze sie bija, ten 23latek zesral sie poprostu nawet nie dal rady obronic sie . Mieszkacie w 21 wieku a zachowujecie sie jak rasysci , wstyd dla polski, wstyd dla europy!!!!!!
  Idź się napier..alaj za stodołę z koleżkami z remizy, skoro uważasz że napaść na człowieka to norma. Te gluty już mają prawomocny wyrok jak w banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale frajery ! Nic nie wiecie co tam sie stalo ! Wezcie zamknijcie sie! Z was tylko sie smiac ! To sa chlopaki i to normalne ze sie bija, ten 23latek zesral sie poprostu nawet nie dal rady obronic sie . Mieszkacie w 21 wieku a zachowujecie sie jak rasysci , wstyd dla polski, wstyd dla europy!!!!!!
po polsku piszesz czy po jakiemu to jest? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy aby ich twarze trafiły do dziekanatów wszystkich, lubelskich uczelni a szybko się znajdą,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że bronią tych sku***synów jakieś polskie panienki. Powinno się takim tak jak za czasów wojennych obcinać włosy za spanie z wrogiem, niech każdy widzi, z kim ma do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce z wielkich panisk z USA co studiują w Polsce i się panoszą co to nie oni :) nie zapominajcie ze studiujecie w Polsce bo w stanach jesteście dziadami i was nie stać na studiowanie tam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać razmusów!!!!!! Wszędzie i zawsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa pedałki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygladaja jak erazmusy z polibudy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce z wielkich panisk z USA co studiują w Polsce i się panoszą co to nie oni :) nie zapominajcie ze studiujecie w Polsce bo w stanach jesteście dziadami i was nie stać na studiowanie tam :)
To jest ciekawe ze studentów z USA jest coraz mniej w Lublinie. Większość hindusów i Arabów co widać w klubach jest z programu Europejskiego (Norwegia i Szwecja). Studenci z USA stanowią mniejszość na Uniwersytecie Medycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...